Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Çiftinin Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Ekranların sevilen yüzleri Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti, 1 yıl önce nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz haftalarda ise Yıldız Çağrı Atiksoy’dan hamilelik müjdesi gelmişti. Şimdi de ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti, iki yıllık doludizgin aşklarını 2022 yılının Eylül ayında evlilikle taçlandırmıştı.

Berk Okta ve Yıldız Çağrı Atiksoy, gerek birbirlerine olan bağlılıklarıyla gerek sevgileriyle gerekse de mutluluklarıyla ünlüler aleminin en gözde ve örnek çiftlerinin başında geliyor.

Geçtiğimiz haftalarda ise ünlü çiftimizin ilk bebeklerini bekledikleri müjdesini almıştık. Hatırlarsanız Yıldız Çağrı Atiksoy, hamilelik haberleriyle ilgili aşağıdaki açıklamayı yapmıştı.?

“Berk baba olacağını öğrendiğinde çok heyecanlandı. İlk defa onu böyle gördüm. Uzun zamandır biz de çok istiyorduk. Bu haber bizi çok mutlu etti’ diyerek duygularını paylaşmıştı.

Berk Oktay ise heyecanını “O duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama birkaç gün heyecandan kendime gelemedim. İsim düşünmedik, sağlıkla aramıza gelmesini istiyoruz. Sabırsızca bekliyoruz” ifadelerini kullanarak açıklamıştı.

Son olarak ise Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti, bebeklerinin cinsiyetini sosyal medya hesaplarından yaptıkları bir paylaşımla duyurdu.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti, bir kız bebek bekliyor. Müjdeli haberi gören sosyal medya kullanıcıları ‘küçük Yıldız’ geliyor yorumunu yapmadan geçemedi.

Yıldız Çağrı Atiksoy, kız annesi olacağını aşağıdaki duygusal mesajla duyurdu.?

Berk Oktay ise “Benim güzel Ailem” notunu düşerek duyurdu.?

1. Çiftin yakın çevresinden ise kısa sürede tebrik yorumları geldi.?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. Berk Oktay’ın babası ise bir kız torunu olacağını duyunca sevincini aşağıdaki mesajla dile getirdi?

10. Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un sevenleri de tebrik etmeden geçmedi.?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir