Sevgilisi ile Cinsel İlişkiye Giren Adam, Köpeğinin Saldırısına Uğradı: Köpek İtlaf Edilecek!

Britanya’da 32 yaşındaki Scott Thurston, evinde sevgilisi ile cinsel ilişkiye girdiği sırada 2 yaşındaki Amerikan Bully XL cinsi köpeğinin saldırısına uğradı. Polis tutanakları sonrasında mahkeme taşınan olayda ‘güvenlik kaygısı’ olduğu belirtildi ve köpek için itlaf emri verildi.

Hank adlı iki yaşındaki köpek, 32 yaşındaki sahibi Scott Thurston’ı sevgilisiyle seviştiği sırada sol kolundan ve çenesinden ısırdı.

BBC‘nin haberine göre Thurston’ın sevgilisi Leanne Bell polis çağırdı. Polis eve vardığı sırada Thurston’ı bahçede köpeğini sakinleştirmeye çalışırken gördü.

Bell polislere “Dört çocuğum var, köpeği seviyorum ama onu çocuklarımın yanında tutamam” dedi. Köpek alt kattaki bir odaya kapatıldı.

Polis, köpeğin tehlikeli olduğunu belirterek itlaf edilmesini talep edince olay mahkemeye taşındı.

Polis memuru mahkemede köpeğin önemli bir güvenlik sorunu olduğunu söyledi: “Thurston’ın yaralanmaları ciddi olmasa da bir dahaki sefere küçük bir ısırık değil, çocuklardan biri hedef olabilir.”

Mahkeme evde dört küçük çocuk olduğunu hatırlatarak köpekle ilgili ‘güvenlik kaygısı’ olduğunu belirtti ve itlaf emri verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir